O politikacıyı bütün Türkiye tanıyor.

Aydınlık yazarı, Sabahattin Önkibar, "Seks kasetleri furyası yine mi başlıyor" dedirtecek bir iddiayı yazdı.

Evli ve çocuklu olan akpli milletvekili ile ilişki yaşayan kadının, yine o politikacı sayesinde THY'de çok iyi bir görevde olduğunu belirten Önkibar, "FETÖ, Baykal ve MHP’li milletvekillerine yaptığı gibi bu AKP’linin o kadınla sevişmesini kayda almış ve bu aralar o kasetle şantaj yapıyormuş." diye yazdı.

O ismi bütün Türkiye'nin tanıdığını (Şamil mi?) ve Önkibar'ın kaynağının aktardığına göre, "Bu isim kaset korkusu ile bu aralar sürekli Emniyet ile Adliye arasında mekik dokuyormuş ki Fetullah soruşturmasını yapan bir savcı ile nerede ise yumruk yumruğa giriyormuş."

Sabahattin Önkibar'ın yazısının ilgili bölümü:

O ismi bütün Türkiye tanıyor.

İddiaya göre evli ve çocuklu ünlü milletvekilinin bir kadınla ilişkisi varmış ki o kadın şimdi o politikacı sayesinde THY’de (İstanbul’da) iyi bir görevdeymiş.

FETÖ, Baykal ve MHP’li milletvekillerine yaptığı gibi bu AKP’linin o kadınla sevişmesini kayda almış ve bu aralar o kasetle şantaj yapıyormuş.

FETÖ’nün o ünlü siyasetçiden istediği ise FETÖ’cülere yargı desteği.

Kaynağımın bana aktardığına göre bu isim kaset korkusu ile bu aralar sürekli Emniyet ile Adliye arasında mekik dokuyormuş ki Fetullah soruşturmasını yapan bir savcı ile nerede ise yumruk yumruğa giriyormuş.

Hadise kanıtlı olmadığı için haksızlık etmeme adına isim vermem uygun olmaz lakin haberi bana veren isim önemli biri ve ifadesine göre bu durumda olan AKP’li birkaç isim daha var...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları