Zekeriya Öz'ün emriyle Silivri'de Yalçın Küçük'e cinsel tacizde bulunuldu.

ZEKERİYA ÖZ'ÜN EMRİYLE

Yazar Nihat Genç, 24 Eylül'de Ulusal Kanal'da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdem Atay'la yaptığı Veryansın programında Genç, Zekeriya Öz'ün emriyle Silivri'de Yalçın Küçük'e cinsel tacizde bulunulduğunu söyledi.

80 YAŞINDA YALÇIN KÜÇÜK

"O hain, satılmış liberal arabayı mağduriyetle çalıştıramazsın; konuşturmasınlar beni" diyen Genç, "Ahmet Altan bir gün içeride kaldı diye söylemedik laf bırakmadılar. 80 yaşında Yalçın Küçük, Zekeriya Öz'ün emriyle yerlerde sürüklendi. Bu adama, bu adama, burada söyleyemiyorum; taciz edildi, taciz. Cinsel tacizde bulunuldu içeride; tutanaklarda yazıyor." dedi.

DİRENDİ

Yalçın Küçük'e sahip çıkılmadığını belirten Nihat Genç, "Yalçın Küçük gibi bir adama, tutanaklarda var, Zekeriya Öz'ün emriyle gardiyanlar tacizde bulundular. Yerlerde sürüklediler. Direndi adam ve hiçbiriniz sahip çıkmadınız." dedi. Devamında Genç, "Şimdi de Mehmet Altan'nız, Ahmet Altan'ınız on saniye içeride kaldı diye yeri göğü inletiyorsunuz. Mağduriyetleri bahane edip bu hain liberal gemiyi yeniden tedavüle sokamazsınız." dedi.

FETÖ İLE SIRAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇEN MURAT HAZNEDAR

Nihat Genç, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında şunları söyledi:

"Elimizde çok daha düzgün bir veri var. Aleni, FETÖ'yü aleni desteklemiş, FETÖ'yle el ele tutuşmuş, sırat köprüsünden geçen; FETÖ'yle el ele tutuşmuş sırat köprüsünden geçiyor Murat Haznedar, orada duruyor."

Kemal Kılıçdaroğlu'na, "Sen ülkeni seviyorsan, önce şu Murat Haznedar'ın, FETÖ işbirlikçisinin, bırak o yolsuzlukları, bu cümlesinden dolayı görevden at." diye seslenen Genç, şöyle devam etti: Ağrına gitmiyor mu? FETÖ'yle birlikte sırat köprüsünden geçen... Niye ağrına gitmiyor? Belki de öbür elinden de Kemal Kılıçdaroğlu tutuyor. Bir elinde FETÖ bir elinden Kılıçdaroğlu, sırat köprüsünden geçiyorlarmış. Hadi alın görevden. Görevden alacak gücünüz yok mu? CHP, Murat Haznedar'ı kovmayı neden göze alamıyor?

Murat Haznedar'ın FETÖ hayranlığı:

PREZERVATİF Mİ GETİRİYOR?

Veryansın programında Genç, Amerikan Büyükelçisi John Bass'ın Karadeniz gezisi ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesi hakkında, "Amerikan elçisi bu kadar aleni Kemal Kılıçdaroğlu beye... Hem Karadeniz'e gezi yapıyor hem de Kılıçdaroğlu ile görüşüyor. Ne yani kankisi mi? Gizli gizli prezervatif mi getiriyor? Ne getiriyor? Ne yapıyor bu? Ne veriyor Kemal beye?" diye konuşan Nihat Genç, "Göstere göstere bir şey yapmaya çalışıyor bunlar." dedi.

Nihat Genç şöyle devam etti: Arabayı toplamaya çalışıyorlar. O pis, kırılmış, ihanet içindeki, 15 Temmuz'daki mağlup olmuş liberal arabayı toplamaya çalışıyorlar. Olan budur. Sahne açıktır. "Mağduriyetleri fırsat bilip o liberal arabayı çalıştırmak CHP'ye yakışmaz." diye ekledi.

John Bass ile Kemal Kılıçdaroğlu görüşmesi:

John Bass ile Kemal Kılıçdaroğlu görüşmesi:

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları