(PHA-Özel Haber )Türkiye gündemine henüz girmeyen Çiftçi Bank çiftçimiz için tehlikeli.ARZ-I mevut İsrail planı adım adım FETÖ elemanları çiftçileri borçlandırlarak araziler ele geçirilecekti.

(PHA-Özel Haber) Amaç: Çiftçiye ait arazileri ipotek yolu ile ele geçirip sonra da FEDERATİF yapıya geçerken yönetimde söz sahibi olmak.

FETÖ elemanları bu projede üst düzey yönetici ve federasyon başkanı statüsünde görev yapıyor.

Amerikan Farmers Bank, Türkiye de başta Gap ve Çukurova bölgesinde ki tarim arazilerini ele geçirmek amacıyla Türkiye'ye Çiftçi Bank olarak girdi. İlk şubelerini terör örgütünün özerlik ilan edeceği başta Diyarbakır/sur, Urfa ve Adana/Ceyhan'da açtı. Diyarbakır sur şubesi kredi dağıtımlarına başladı.

Özellikle GAP bölgesi ve Çukurova bölgesinin hedeflenmesi dikkat çekicidir.

Banka federatif sistemle yapılanıyor. İl merkezleri ve ilçe şubesinin katki payini yatıran o şubenin federasyon başkanı oluyor. Bölgesinde ki kayıtlı çiftçilerin listesini ziraat odaları gibi kurumlardan toplayan federayon başkanı 3 katlı bir bina tutmakla da sorumlu. İç konseptini bankanın kendisi yaparak ilk iki katını şubeye bankacılik işlemi için ayırırken 3. Katı federasyon başkanına tahsis ediyor. Bankanın federasyonuna dahil edilen çiftçilere sözde daha ayrıcalıklı kredi veriliyor.

Kamu bankalarında dahi hisseli tapuya ipotek koyma yetkisi bulunmazken çiftçi bank'ın hisseli tapulara da ipotek koyma yetkisi verilmesi soruşturulması gereken bir konudur.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları