2002'den beri yapılan tüm seçimler "Hilei Şeriyye"dir.

"Yeşil Hücreler", "Yüzyılın Hilesi Sandıkta Hülle" ve "Yehuda, İhanet Devam Ediyor" ve geçtiğimiz ay raflarda yerini alan "Uğur Mumucu'dan Sonra RABITA" kitabının yazarından çok toz kaldıracak iddialar...

Türkiye, İslami örgüt Rabıtatül Alemil İslam'ı ilk Uğur Mumcu'dan öğrenmişti.

Stratejist-yazar Hüseyin Hakkı Kahveci, Gülgün Feyman Budak'ın konuğu oldu.

Ulusal Kanal'da yayınlanan "Nasıl Yani?" programına Ankara'dan katılan Kahveci, birbirinden ilginç iddialarda bulundu.

"10 MİLYONDAN FAZLA YEDEK OY PUSULASI BASTIRILDI"

"Neden Cumhurbaşkanı, atı alan Üsküdar'ı geçti, geçiniz, diyor? Niye? Anayasal eşitliğe sahip olan insanlar, itiraz ederek oylarına sahip çıkma hakkına sahip değiller mi?.. Maalesef Türkiye bir kaos sürecini yaşıyor. 7 Haziran 2015 seçimleri ile başlayan istikrarsızlaşma -ısrarla AKP tarafından istikrar gelecek denen Türkiye maalesef şu anda bin beş yüz şehidi var. Fakat devlet erkânımız bu işere çözüm bulmak yerine, kendi koltuklarını korumak uğruna, atı alan Üsküdar'ı geçti, cümlelerini kullanacak kadar... Üsküdar; 'Hayır' çıkmış, Beşiktaş; 'Hayır' çıkmış, arada bir kala kala Yavuz Sultan Selim Köprüsü kalmış... Son dakika golü değil bu ya, herkes sandığa oyunu atmış, kapanmadan önce böyle bir açıklama yapamazsınız. Sadi Güven çok ince bir nokta söylüyor, efendim pusulalar sahte değil. YSK'nın bastırdığı pusulalar. Evet, doğru. Peki kaç milyon fazla oy pusulası bastırdınız ey YSK? Kaç milyon bu? Bir önceki genel seçimde 22 milyon civarında. Bu seçimde kaç milyon? Bu referandumda 10 milyondan fazla yedek oy pusulası bastırıldığı söyleniyor."

"SADİ GÜVAN BEYEFENDİ'NİN..."

"Özellikle YSK Başkanı Sadi Güven beyefendinin, sayımlar başlamadan önce, açıklaması ki, ben bunu kabul etmiyorum, sandıkta oy kullanma bittikten sonra böyle bir kara alması, hem siyasidir, hem hukuki değildir, hem de anayasaya aykırıdır. YSK, anayasal bir kurumdur, anayasa içerisinde özerk bir kurumdur, YSK kesinlikle anayasanın üstünde bir kurum değildir.Cumhurbaşkanı'ndan, Başbakan'dan talimat alamaz...  Hiçbir kararı da kanunların üstünde o-la-maz!"

"HEP HİLE VARDI"

"2002 yılında yapılan genel seçimlerde iktidara gelen AKP, Recep Tayyip Erdoğan için 'Hile-i Şeriyye' ile seçimler Siirt'te yenilenmişti. Onu anladık. Ama 2002'den bu yana geçen tüm süreçlerde, bu benim kitaplarımda var, bütün seçimlerde 'Hile-i Şeriyye' vardır. Hepsinde de meşruiyet tartışması vardır. Bu kadar da net söylüyorum. İkincisi, Türkiye'de 2000'den bu yana manuel olarak nüfus sayımı yapılmamıştır. Bunu tek tek sayacaksınız. MERNİS ile olacak, TC kimlik numarası ile olacak iş değildir. Bakın TÜİK'in vermiş olduğu tüm rakamlarda yanılsama var ve yurtdışındaki istihbarat kuruluşlarının Türkiye ile ilgili vermiş olduğu rakamlarla TÜİK'in rakamları arasında yüzde 10 yüzde 15 fark var. Yani CIA'nın Türkiye ile ilgili açıkladığı nüfus sayısı farklı, TÜİK'in açıkladığı farklı. Neden nüfus sayımı yapmıyorsunuz? Bakın parmak boyası meselesi, işte mühürsüz pusulanın da önüne geçecek en önemli etkenlerden bir tanesi... Bu ülkede niçin nüfus sayımı yapılmıyor? 15 sene olmuş bu ülkede tek tek nüfus sayımı yapılmıyor. Bu siyasiler gargarayla işi götürüyorlar... Böyle gidemez, işte bakın, en sonda suç üstü hali ortaya çıktı. Yarın bu ülkede böyle yaşayabilir misiniz? Bugünler de biter. İnsanları şüpheye sevk etmeyin. Bu şaibeli seçim sonucuyla Türkiye'ye turist gelmez, Almanya'dan gelmez, Rusya'dan gelmez, yatırım gelmez"

"BUGÜN ÇOK İLGİNÇ BİR ŞEY SÖYLEYECEĞİM SİZE"

"Bugün çok ilginç bir şey söyleyeceğim size... Yargıtay Hukuk Genel Kurulu kararlarında elliye altmışa yakın FETÖ'cü hakimin imzası var. Ve Yargıtay Başkanı diyor ki, karar alıyorlar, Yargıtay başkanları ile, FETÖ'cü hakimlerin Hukuk Genel Kurulu veya mahkemelerde vermiş olduğu kararlar geçerlidir diye. E nasıl FETÖ'yle mücadele ediyorsunuz siz?!"

"TUFAN ALGAN, DEVLET BAHÇELİ'NİN AKRABASI MI?"

"2002 seçimlerinde dönemin DHP'si olması lazım, seçime girme hakkı olmadığı halde seçime girdiği için, 67 milletvekili otomatikman DYP'ye yazıldı. Ancak dönemin YSK Başkanı Tufan Algan- Devlet Bahçeli'nin akrabası olduğu iddiaları var, bunu reddetti. Ve bu vekiller AKP ile CHP arasında paylaştırıldı. Ve yüzde 64 temsilli bir meclis oluşturuldu. Şimdi bu YSK, o günkü YSK'dan bahsediyoruz. 2014 seçimlerinde Muş'ta bir oy pusulasında mühür olmadığı için, ilçe bazında seçimi iptal eden bir YSK... Referanduma kadar geldiğimiz süreçte Başkanlık için fiili bir durum ortaya çıkmıştır diyor Devlet Bahçeli, eee n'oldu? Ülkeyi kaosa sürüklediniz. Mayıs ayından beri kaosla yönetiliyor bu ülke."

"2010 REFERANDUMUNDA DA..."

(Vatan Partisi ve CHP'nin referandumun iptali için başvurusu hakkında) "Bence çok çok geç kalındı. 2002 yılından beri gerçekleşen tüm seçimlerde, bakın söylüyorum ya, çok açık ve net bir örnek vereceğim, 2010 yılında referandumda, Doğu ve Güneydoğu'da sandıkların, mezralardan ve köylerden 5 bin 7 yüz küsür'den bahsediyoruz, saat üç itibariyle, şehir merkezine helikopterlerle taşındığı iddia edildi. Türkiye'nin bu kadar helikopteri yok. Böyle bir helikopter imkanımız yoktu."

"REFERANDUMDAN BİR HAFTA ÖNCE 'EVET' SATILDI"

"Geçtiğimi hafta, yani referandumdan bir hafta önce, bir anda borsa yüzde üç 'artırıldı'. Yani yurtdışından giren para yok, turist artışı falan yok... Referandumdan bir hafta önce 'Evet' satıldı. Banka hisseleri üzerinden. Kim oynadı bu hisselerle? Ertesi gün düştü. Neyin manipülasyonu bu?"

"HALK BANKASI'NIN YÖNETİCİLERİ BANK ASYA KÖKENLİ"

"Bakın Halk Bankası Genel Müdürü Amerika'da tutuklandı diyoruz, ben de diyorum ki, Halk Bankası Genel Müdürü, yedi sekiz sefer Amerika'ya evrak taşıdı; teslim oldu. Kendisini kurtarmak için, kendisi teslim oldu. Şimdi çiftlik gibi bir cezaevinde tutuluyor... Halk Bankası Genel Müdürü dahil olmak üzere, yönetim kurulunun hepsi Asya Finans (Daha sonra BankAsya oldu.) kökenli. Bu adamlar hala orada niye duruyor? "

"DEVLET BAHÇELİ HANGİ PRANGALARDAN KURTULDU?"

"Şimdi bugün Devlet Bahçeli referandum için diyor ki, Türkiye prangalarından kurtuldu. Hangi pranga ya? Daha önce Asya Finans kökenli AKP Erzurum Milletvekili Esra Taşkesenlioğlu bu lafı söylemişti. Bugün de Devlet Bahçeli diyor... Devlet Bahçeli açıklasın, hangi prangalardan kurtuldun?"

"1984 SEÇİMLERİNDE YSK"

"Yahu bu ülkede... 1984 seçimleri ile ilgili sayın Bedrettin Dalan diyor ki, ANAVATAN partisi olarak yüzde 14 oy aldık, yüzde 35 açıklandı, diyor. Kitabımızda var."

"VATANDAŞLIK GÖREVİ DEĞİL Mİ?"

"Bunu kitaplarımda da söyledim. Türkiye'nin yüzde 65 oyu sağ oy de-ğil-dir! Diğer bir soru. Yüzde 86 bir katılımdan söz edildi. Biliyorsunuz oy kullanmamanın cezası var. 2002 yılından beri bakın... Vatandaşlık görevi değil mi oy kullanmak? Niçim oy kullanmayana maddi cezayı göndermiyorsun? Neden, ortada maddi cezayı gönderecek adres mi yok acaba?.. Bu ülkede neden doğru dürüst nüfus sayımı yapılmaz?!"

"ADINDAKİ 'CUMHURİYETÇİ' İBARESİNİ KALDIRAN MHP"

"Evet cephesine bakın, HÜDAPAR'a selam gönderiyor sayın Cumhurbaşkanı. HÜDAPAR legal parti, HDP illegal parti. HÜDAPAR hiç teröre bulaşmamış, öyle mi? HDP hep teröre bulaşmış, öyle mi?.. Çok ilginç şeyler yaşadık. MHP'nin oluş süreci içerisinde, başında 'Cumhuriyetçi' yazan (Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisinden bahsediyor), MHP'nin, adından Cumhuriyet'i kaldırmış olan Milliyetçi Hareket Partisinin bir anlamı olmalı. Bu 16 Nisan referandumuyla bir anlamı olmalı..."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları